piątek, 22 sierpnia 2014

The Perfect Bra


PL Tak na szybko, zanim zupełnie zapomnę. A obiecałam. 
Nie znoszę, gdy bielizna jest widoczna spod ubrania. Co innego czarny biustonosz pod białym lub czarnym topem, gdy jest to efekt zamierzony, a co innego biały pod białą bluzką. Nie lubię też, gdy widać ramiączka. Do tej pory pod białe topy nosiłam cielistą "bardotkę", również Intimissimi. Najlepsza z tych, które spotkałam. Dopóki nie trafiłam na to. 
Niewidoczne, wygodne. Idealne pod białe topy, sukienki, bluzki. Świetne rozwiązanie dla ubrań z odkrytymi plecami. The Perfect Bra. Samonośne miseczki, które naprawdę trzymają się ciała. Pewnie wszystko zależy też od rozmiaru biustu, więc trzeba po prostu przetestować. Z tego co mi wiadomo, występuje w rozmiarach: S/M i M/L.

EN I almost forgot, but I promised.
I hate when I see underwear underneath clothes. Black bra under white or black top as an intended effect is ok, but white bra under white blouse doesn't look good. I also don't like when you can see shoulder straps. So far, I wore a bardotte bra in beige color, also from Intimissimi. But now I found this.
Invisible, comfortable. Ideal to white tops, dresses, blouses. Perfect solution when you wear backless clothes. The Perfect Bra - self-supporting cups, which well stick to the body. Surely, everything depends on the size, so you have to try. From what I know, you can get size: S/M and M/L.

Follow me on Facebook

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz